Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Filipos

Velmi pěkný rodinný hotel leží v naprosto klidném místě uprostřed olivového háje nedaleko písečné pláže na ostrově Thassos. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vzdušné, takže nebudete ani v horkém létě potřebovat klimatizaci. Každý má svůj balkon nebo terasu v přízemí, vlastní sociální zařízení a lednici. Pláž je s pozvolným vstupem do moře a i během léta, je poloprázdná.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Filipos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Filipos

Velmi pěkný rodinný hotel Filipos leží v naprosto klidném místě uprostřed olivového háje nedaleko písečné pláže. Všechny pokoje jsou moderně zařízené a vzdušné, takže nebudete ani v horkém létě potřebovat klimatizaci. Každý má svůj balkon nebo terasu v přízemí, vlastní sociální zařízení a lednici. Pláž je s pozvolným vstupem do moře a i během léta, je poloprázdná. Výborná domácí strava v typické řecké taverně, naprostý klid bez hluku aut či nočních barů je zárukou spokojenosti každého návštěvníka hotelu Filippos. Za zábavou lze kdykoli dojet taxíkem do 3,5 km vzdáleného přístavu Prinos, kde je mnoho restaurací, taveren, barů a obchodů. Hotel Filipos doporučujeme všem, kteří vyhledávají klid a chtějí si odpočinout od shonu všedního života.

Vybavení hotelu

Hotel Filipos leží 250 m od písečné pláže, 3,5 km od Prinosu, restaurace, bar lehátka na pláži zdarma (v omezeném množství), taverny, na pláži vodní sporty, supermarket, bazén ve vedlejším hotelu (400 m)

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou nebo vanou a WC, lednice, rádio, balkon nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou v hlavní sezóně klimatizovány. Trezor na recepci za příplatek (cca 5 Eur/pobyt). Možnost 2 přistýlek (vhodné pro děti).

Stravování

snídaně rozšířené kontinentální a večeře v typické řecké taverně na pláži formou menu – salát, hlavní chod a ovoce.

Další údaje o hotelu Filipos

30 pokojů, 2 patra, 2 budovy v zahradě. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Filipos na webu

Hotel Filippos

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.