Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thomas

Dům Thomas se nachází v klidnější části letoviska Limenaria, přibližně 150 metrů od oblázkovo-písečné pláže. Ubytovat se je možné ve standartně vybavených pokojích nebo studiích. V okolí domu Thomas jsou obchůdky, taverny, bary, půjčovna aut a motorek a také lékárna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thomas, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánového domu Thomas

Dům Thomas je situován na okraji Limenárie, v její klidnější části. Oblázkovo-písečná pláž je od domu Thomas vzdálená asi 150 metrů. V blízkém okolí jsou obchůdky, taverny, restaurace, zastávka autobusu, lékárna.

Vybavení studií a pokojů

V domě Thomas se nacházejí studia pro 2 osoba a pokoje pro 2 osoby.

Studio pro 2 osoby tvoří ložnice se 2 lůžky, vybavený kuchyňský kout, sociální zařízení, možnost klimatizace, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem.

Pokoj pro 2 osoby tvoří ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení, možnost klimatizace, TV, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Kuchyňský kout je společný pro 2 pokoje.

Součástí vybavení každého studia i pokoje je ložní prádlo, TV, klimatizace (za příplatek dle CK).

Sport a zábava

Vodní sporty na pláži za poplatek, diskotéka Bolero, na promenádě množství kaváren, taveren a barů, půjčovna aut a motorek.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž je od domu Thomas vzdálená asi 150 metrů. Na pláži možnost vodních sportů (za poplatek).

Stravování

dle CK, Vlastní, nebo možnost stravy v místní restauraci nedaleko pláže. Jednoduché snídaně, večeře servírované, bez možnosti výběru.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.