Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Villa Elia

Krásná rodinná vila Elia skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě, je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Tento hotel je vhodný pro klienty, kteří chtějí strávit dovolenou v blízkosti pláže a využít snadné dostupnosti hlavního města ostrova Limenas. Villa Elia je také ieální výchozí místo pro cestování kolem ostrova.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Villa Elia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Villy Elia

Krásná rodinná vila Elia skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě, je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Do centra přímořského letoviska Limenas se dostanete za méně než 5 minut chůze. Jedná se o velmi atraktivní lokalitu s možností večerních procházek, posezeních v místních tavernách a nákupů. Pěšky se dá dojít k historickému amfiteátru odkud je překrásný výhled na celé letovisko. Nejbližší pláž je ve vzdálenosti cca 300 m od vily, procházkou cca 15 min se dostanete i na centrální pláž letoviska. Nejbližší supermarket je od vily cca 50 m. Nedaleko vily se nachází autobusová zastávka.

Popis Vily Elia

Krásná rodinná vila Elia skládající se ze dvou bloků s velkým bazénem, ve velmi krásné a udržované zahradě. Ve Ville Elia se nacházejí dvoulůžková studia s možností přistýlky a vlastním soc. zařízením,  s klimatizací (za poplatek dle CK), trezorem (za poplatek dle CK), TV, barem, bazénem, kuchyňský koutem, balkonem či terasou.

Vybavení studií

Dvoulůžková studia ve Ville Elia jsou s možností přistýlky a vlastním soc. zařízením, klimatizací (za poplatek dle CK), trezorem (za poplatek dle CK), TV, bar, bazén, kuchyňský kout, balkon či terasa.

Stravování

dle CK, vlastní s možností příplatku, snídaně nebo polopenze.

Pláž

Oblázkovo-písečná pláž Agios Vassillis je vzdálena od Villy Elia cca 300 m.

Sport a zábava

V centru letoviska Limenas možnost navštívit diskotéky, taverny a restaurace, vodní sporty a zábava na centrální pláži letoviska.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.