Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Voulis

Studia Voulis s úžasným výhledem na Egejské moře se nachází v oblíbeném městečku Limenária, přibližně 500 metrů od jeho centra s tavernami a obchůdky. Studia jsou vhodná zejména pro klienty, kteří ocení blízkost pláže a klidnou lokalitu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Voulis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Voulis

Studia Voulis se nacházejí v jižní části ostrova Thassos, přibližně 500 metrů od letoviska Limenaria a 100 m od moře. Budova je postavena na kopci, proto nabízí úžasný výhled na městečko, na moře a na horu Athos. Je zde velký prostor, kde můžete zaparkovat své auto.

Vybavení studií

Každé studio má kuchyňku, ledničku, koupelnu, klimatizaci a velký balkon, kde se můžete kochat pohledem na nádherné modré Egejské moře.

Stravování

Dle CK. Bez stravování.

Pláž

Pláž se nachází 100 metrů od studií Voulis.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.