Centrum zájezdů do Řecka

Proč zájezd přes naše stránky? Zájezdy jsou za stejnou cenu, jako od pořádající CK, ale u nás můžete k vybraným zájezdům získat vždy něco navíc - extra bonus, výhodnější parkování na letištích v Praze, Brně i Ostravě, slevu na zapůjčené auto na vybraných ostrovech...   

Máte zájezd vybraný, ale teprve ho budete kupovat? 

Než svůj zájezd někde objednáte a zakoupíte, napište nejdříve nám rezervace@vdetailech.cz, pro srovnání Vám rádi připravíme nezávaznou nabídku.

Zájezd teprve hledáte? 

Využijte našich služeb, rádi Vám pomůžeme a poradíme nejen s výběrem zájezdu, ale třeba i s aktivní dovolenou, plánováním výletů a vším dalším, s čím se o dovolené můžete setkat.   

Prodej zájezdů

Velký přehled zájezdů do Řecka a řecké ostrovy, ve kterém si můžete libovolně prohledávat nejen podle destinace, termínu, nebo typu stravování, ale i třeba podle jména CK...

Poradenství

Nejste si jisti? Sdělte nám zde pár základních požadavků a my Vám zašleme nabídku.

Tipy na výlety a aktivní dovolenou

Chcete dovolenou trávit aktivně, ale nevíte, kam se vydat, co za to stojí, a nebo naopak kam nejezdit, protože je to ztráta času? Pro všechny naše klienty nabízíme sestavení základního dovolenkového programu, kde Vám pomůžeme najít takové trasy, abyste viděli to nejzajímavější, co lokalita nabízí, a ještě jste si to náležitě užili.
Naše tipy na zájezdy