CK AEOLUS

2 min.

CK AEOLUS

CK Aeolus - stručné info

CK AEOLUS je cestovní kancelář se specializací na Řecko a Řecké ostrovy. CK AEOLUS nabízí letecké zájezdy na ostrovy Kréta, Zakynthos, Korfu, Lesbos, Skiathos, Skopelos, Kalymnos, Karpathos, Kos, Rhodos, busem realizuje Jónské ostrovy a pevninské řecko – Chalkidiki a Veliku. Tradičně nabízí i zájezdy do Bulharska a Turecka.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK AEOLUS

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Aeolus zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK AEOLUS.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.Doposud se prodej zájezdů CK Aeolus obešel bez problémů a stížností, předpokládáme, že tak bude i v této sezoně.

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Aeolus můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Atlantika