CK AGL Travel

2 min.

CK AGL Travel o sobě říká:

Cestovní kancelář AGL travel byla založena v roce 2003, jejím vlastníkem je česká společnost AGROLEX, s.r.o. Tato společnost působí v oblasti cestovního ruchu. Všichni pracovníci CK AGL travel vnesli do společnosti své kontakty ze zahraničního obchodu a znalost regionů, do nichž je aktivita CK zaměřena.

Cestovní kancelář AGL travel (jako Agrolex, s.r.o.) je pojištěna proti úpadku u UNION pojišťovny.


Nabídka Řecka od AGL Travel

Z řeckých ostrovů v roce 2018 AGL Travel nabízí jen ostrov Korfu


Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Via Vera

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách AGL Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.


Napsat, jaký zájezd od CK AGL Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost


Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK AGL Travel můžete využít i email či telefonní čísla z menu dole na této stránce.

Čtěte také: CK TOMI Tour