CK Akvila Travel

2 min.

Cestovní kancelář Akvila Travel

Historie Akvila Travel

Tato cestovní působí na trhu cestovního ruchu již od roku 1991, od roku 1995 působí pod názvem Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL s.r.o.

Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL s.r.o. patřila k prvním cestovním kancelářím, které začaly využívat charterovou leteckou přepravu nejen s odletem z Prahy, ale i z moravských letišť v Brně a Ostravě. I díky tomu dnes patří mezi významnější cestovní kanceláře, které se specializují na letecké pobytové zájezdy zejména do Řecka, Turecka a Bulharska.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Akvila Travel

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Akvila Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Sezona 2010

Naše hodnocení sezony 2010 je velmi pozitivní - ani na jeden zájezd od CK Akvila Travel nebyla žádná stížnost.

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Akvila Travel můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Čedok

Naše tipy na zájezdy