CK Alexandria

6 min.

Cestovní kancelář Alexandria

20.10. 2010

Sotva byl prodej zájezdů 2010 ukončen, již je zahájena sezona 2011. Tentokrát CK Alexandria nabízí SuperLastMinute, kde garantuje nejnižší cenu. Pokud by v budoucnu některý zájezd zlevnili pod cenu SLM, dají Vám extra slevu 500,- Kč.

Kromě Řecka máte možnost využít extra nabídky slev a bonusů ke všem zájezdům i do destinace Bulharsko.

1.12.2009

Informace o CK Alexandria pro rok 2010

CK Alexandria již má prodej zájezdů rozjetý a jako obvykle nabízí i méně frekventované destinace jako jsou Ios či Limnos.

Pro rok 2010 nabídka Alexandrie zahrnuje:

Ios
Chora Mylopotas

Kalymnos
Armeos Kantouni

Korfu
Agios Georgios Agios Ioannis Peristeron Barbati Messonghi
Moraitika Nissaki Perama

Kos
Kardamena Lambi Marmari Mastichari
Psalidi Tigaki

Kréta
Agia Galini Analipsis Bali Elounda
Fly and drive Gouves Hersonissos Kavros
Matala Rethymno

Lefkada
Agios Nikitas Nidri Nikiana

Lesbos
Anaxos Molyvos Petra Skala Kalloni

Limnos
Plati

Mykonos
Agios Yiannis Chora (Mykonos town) Ornos

Naxos
Agios Georgios

Rhodos
Faliraki Ixia Kolymbia Kremasti
Lindos Rhodos Town

Samos
Ireon Kokkari Pythagorion Votsalakia

Santorini
Kamari Perissa

Skiathos
Agia Paraskevi Achladies Koukounaries Megali Ammos

Skopelos
Limnonari Panormos Skopelos Town

Thassos
Golden Beach Kinira Limenaria Potos
Rachoni Tripiti

Zakynthos
Agios Leon Agios Sostis Kalamaki Laganas
Porto Koukla Tsilivi

Základní informace o CK Alexandria

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993, kdy navázala na předchozí podnikání svého jednatele, pana Ing. Alexandra Pavlova. Za téměř 20 let na českém trhu se z CK Alexandria stala jedna z největších cestovních kanceláří s nabídkou zájezdů do Řecka, na řecké ostrovy a do Bulharska. Kompletní nabídka viz odkaz níže.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od cestovní kanceláře Alexandria

přes tyto stránky získáte speciální slevu až ve výši 3% z ceny zájezdu nebo jiný bonus. Nárok na slevy od cestovní kanceláíře Alexandria zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Alexandria.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce.

Napsat, jaký zájezd od CK Alexandria jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Alexandria můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

.

Cestovní kancelář Alexandria o sobě dále říká:

Do konce r. 1993 byly v naší nabídce výhradně autobusové zájezdy, od roku 1994 se pak soustředíme hlavně na zájezdy letecké. Charterové lety zajišťujeme ve spolupráci s leteckými společnostmi ČSA, Travel servis a dalšími společnostmi. Odlety jsou k dispozici z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic.

V současné době již patříme mezi největší české cestovní kanceláře, jsme největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. V Bulharsku a v Řecku na Krétě předkládáme svým klientům nejširší nabídku pobytových míst ze všech a jako jedna z mála českých cestovních kanceláří se specializujeme i na organizování pobytů na turisty méně navštěvované a proto původní atmosférou dýchající, klidné a překrásné ostrovy jako jsou Limnos, Chios, Skiathos či Skopelos a další.

Do naší nabídky mimo Bulharska a Řeckých ostrovů patří také Egypt, Turecko, Tunisko, Španělsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy, Malta, Chorvatsko a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko. Náš program je celoroční, v nabídce najdete také lyžování, a to jak v blízkých destinacích, tak i letecké zájezdy za lyžováním v Bulharsku.

Od letošní sezóny také nově představujeme vlastní premiérovou nabídku zájezdů do exotických zemí.
Navštivte s námi Kubu, Thajsko, Maledivy, Spojené arabské emiráty nebo třeba Dominikánskou republiku či Seychelly. V naší nabídce najdete také v poslední době čím dál tím oblíbenější plavby lodí, kde můžete poznat i více úchvatných zemí během několika dnů. Ani u tohoto typu dovolené neslevíme z našeho kréda, kterým je kvalitní služby a ubytování za rozumné ceny, směřující ke spokojenosti vás, našich zákazníků.

Naši širokou nabídku zájezdů najdete nejen v katalozích Alexandria, ale i Family Way a Levné zájezdy – všechny tyto společnosti jsou součástí ALEXANDRIA GROUP, a.s.

Kromě individuálních zájezdů zajišťujeme pro zaměstnance ČSA od r. 1991 letní podnikovou rekreaci k moři a od r. 1993 také zimní rekreaci do Bulharska. V dalších letech jsme organizovali rekreace též pro zaměstnance Ministerstva vnitra ČR a Ministerstva obrany ČR.

Pojistku proti úpadku CK jsme uzavřeli s Generali. Naším partnerem v nabídce pojištění našich klientů při cestách do zahraničí je Česká pojišťovna.

Naše společnost je velmi dynamická, jen v letech 2007 – 2008 jsme otevřeli 7 nových poboček: Praha – Galerie Vysočany, Kladno, Mladá Boleslav, Most, Opava, Havířov, Jihlava. Snažíme se tak být našim klientům blíž a poskytnout jim maximální servis již při výběru jejich dovolené.

Mezi naše velké úspěchy patří také vlastní klubové hotely v Bulharsku – Alexandria Group a.s. je majitelem hotelu Belvedere ***+ v Primorsku a **** komplexu Hermes all inclusive v Carevu. Ten jsme slavnostně uvedli do provozu letos dne 28.6.2008 a tato investice je vůbec největší českou zahraniční investicí v oblasti cestovního ruchu.

Hlavním cílem naší cestovní kanceláře i nadále je, aby zákazníci byli maximálně spokojeni se svou dovolenou a aby se k nám i v příštích letech vraceli. Tomu podřizujeme celou naši činnost.

Čtěte také: CK Travel 2002

Naše tipy na zájezdy