CK ANCORA

2 min.

Cestovní kancelář Ancora

CK ANCORA - základní informace

Aktualizace pro rok 2015 -

Cestovní kancelář ANCORA působí na trhu již 25 let. V roce 2015 nabízí zájezdy do Egypta, Bulharska, Turecka, Řecka (Korfu, Kos, Rhodos) a Itálie.

Dříve nabízela zájezdy do zahraničí se specializací na Bulharsko, Turecko, Řecko (ostrovy Kréta, Rhodos, Korfu a Zakynthos), Španělsko, Itálii, Chorvatsko, Spojené arabské emiráty, Egypt a Maltu.

Do většiny destinací létala CK ANCORA s leteckou společností ČSA.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK ANCORA

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Ancora zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů CK ANCORA .

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK ANCORA jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Ancora můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Via Vera