CK Apollon

2 min.

Cestovní kancelář APOLLON

O CK Apolllon

CK Apollon je specialistou na ŘECKO A ŘECKÉ OSTROVY. Na trhu je již od roku 1995. V její nabídce vždy naleznete nějaké novinky, naposledy to byly například ostrovy Kos a Lesbos. Dále si můžete zaletět na ostrovy KRÉTA, KEFALONIE, SAMOS a na Peloponés do letoviska TOLO. Po velkém úspěchu z minulých let pokračuje v organizaci autobusových a leteckých zájezdů a zájezdů na vlastní dopravu do letovisek NEA VRASNA, POLICHRONO, NEI PORI a PARALIA a také POZNÁVACÍCH ZÁJEZDŮ do evropských metropolí.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Apollon

přes tyto získáte jako poděkování speciální bonus. Nárok na slevy od CK Apollon zůstávají zachovány, speciální bonus navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Apollon.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Apollon jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Apollon můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: VHT

Naše tipy na zájezdy