CK Blue Sky travel

3 min.

Cestovní kancelář Blue Sky Travel

Proč s Blue Sky Travel ?

CK Blue Sky Travel o sobě říká:

Cestovní kancelář Blue Sky Travel byla založena v červnu 1999, dovolenou a služební cesty pro vás připravujeme tedy již osmou sezonu. Naše zkušenosti v oblasti cestovního ruchu jsou ovšem několikanásobné a příčinou našeho vstupu na trh turistických příležitostí byl náš pocit nedostatečné péče o klienta v mnoha stávajících cestovních kancelářích.

Naše headline zní "dovolená na míru". Jsme připraveni splnit všechna vaše individuální přání a představy o dovolené. Proto berte naši publikovanou nabídku jen jako ukázku toho, co můžete požadovat. V zásobě pro vás máme připraveny další destinace, ubytovací zařízení a služby.

Hotely jsme pro vás většinou pečlivě vybírali osobně přímo na místě. Jednotlivá místa nepopisujeme dle dodaných knih a prospektů, ale dle svých zkušeností.

Na naše poznávací okruhy cestujte třeba jen ve dvou, mnohdy za lepší ceny než ve skupinách. Nemusíte se obávat, zda váš zájezd nebude zrušen ze strany cestovní kanceláře z důvodu malého počtu přihlášených účastníků. S Blue Sky Travel můžete na poznávací okruh odjet kdykoliv, vyhovíme vašim požadavkům na termín odletu i na kvalitu hotelů.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od Blue Sky Travel

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách BlueSkyTravel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od BST jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Blue Sky Travel můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Další aktivity Blue Sky Travel

BST uvádí: Nejsme jen cestovní kanceláří, ale navíc generálním, resp. výhradním obchodním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku resp. Polsko leteckých společností Croatia Airlines (CZ, SK), Royal Brunei Airlines (CZ, SK, PL), Air Astana (Kazachstán) (CZ, SK, PL), Air Mauritius (CZ, SK), Jet Airways (India) (CZ, SK) a Kuwait Airways (CZ).

Čtěte také: CK Shenkos