CK Daniela Travel

4 min.

Cestovní kancelář Daniela Travel již nefunge, ukončila svoji činnost

Tato CK již ukončila svoji činnost, zájezdy již neprodává.

CK Daniela Travel o sobě říká

Od samého začátku existence naší cestovní kanceláře (založena v květnu 1995) jsme se specializovali na Jónské ostrovy. Důvodů k tomuto rozhodnutí byla celá řada. Jednak jsme tuto oblast poměrně dobře znali, ale myslíme si, že nejdůležitějším aspektem byla krása a jedinečnost této oblasti jako celku. To by však rozhodně samo o sobě nestačilo. Vsadili jsme také na osobní přístup a solidnost ke klientům a v neposlední řadě rovněž na korektní cenovou politiku. Naší zásadou je dělat méně věcí dobře nežli mnoho věcí napůl. A také chovat se ke klientům korektně. Od samého začátku naší existence zahrnujeme do cen všechny poplatky, jejichž výši od dodavatelů a partnerů známe či můžeme kvalifikovaně predikovat. Jedinou výjimkou byl až do minulé sezóny palivový příplatek, u něhož nebylo možný vývoj odhadnout ani přibližně. Pro sezónu 2009 je již v našich cenách zahrnut i tento. Tím jsme dosáhli toho, že naše ceny jsou již konečné. Jediné co v nich zahrnuto není je cestovní pojištění.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Daniela Travel

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Daniela Travel. V případě, že CK nabízí slevu za online rezervaci, dostanete ji u nás také.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Daniela Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Danieala Travel můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Další informace o CK Daniela Travel

V prvních letech naší činnosti jsme nabízeli ostrov Lefkada, který naši pracovníci pro českou turistiku objevili v roce 1992. Následně jsme nabídku rozšířili o ostrovy Zakynthos (byli jsme první cestovní kanelář z ČR, která sem začala vozit klienty), Kefalonie, Korfu, Paxi, Meganissi a Erikousa.

Drtivá většina našich pobytů je leteckých. Můžeme ale nabídnout také levné pobyty kombinovanou dopravou (jedna cesta autobusem a lodí a druhá letecky), a případně také pobyty vlastní dopravou. Klientům, kteří dávají přednost vlastní dopravě můžeme na základě našich zkušeností a znalostí doporučit trasu, vhodné ubytování, zajistit lodní lístky atp.

Sezóna na Jónských ostrovech začíná počátkem května a končí vždy kolem 20. října. Každým rokem nám stále více klientů dává za pravdu, když tvrdíme, že stojí za to navštívit Jónské ostrovy v květnu či začátkem června, tedy v době, kdy vše kvete, voní, jsou poloprázdné pláže a hlavní nástup turistů ještě nenastal.

A jen pro úplnost uvádíme, že Řecko je z hlediska turistiky stále jednou z nejbezpečnějších zemí.

V souladu se zákonem č. 159/99 Sb. je naše cestovní kancelář pojištěna proti úpadku.

Čtěte také: CK Iason Hellenic