CK ESO Travel

2 min.

Cestovní kancelář ESO Travel

CK ESO Travel - základní info

ESO travel je dnes největší česká cestovní kancelář specializující se na dálkové exotické destinace. Nabídka exotických zájezdů čítá již 106 zemí a nemá obdobu v celém středoevropském regionu. Například v roce 2008 ESO travel vydává celkem 8 katalogů, což představuje dohromady 1.280 stran atraktivního čtení.

ESO travel má své oficiální zastoupení na Slovensku, v Thajsku, v USA a na Kubě.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK ESO Travel

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK ESO Travel.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK ESO Travel jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK ESO Travel můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

ESO Travel a ocenění

Kvalita není hodnocena pouze zájmem klientů. Společnost ESO travel pravidelně získává ocenění profesionálů v cestovním ruchu TTG Awards. Konkrétně v letech 2001 – 2007 celkem osmkrát obdržela ocenění „Nejlepší touroperátor pro Asii a Ameriku.“ V letech 2005, 2006 a 2007 byla vyhodnocena v prestižní anketě „ Českých 100 nejlepších“.

Čtěte také: CK Alexandria

Naše tipy na zájezdy