CK Euroagentur

3 min.

Cestovní kancelář Euroagentur

Pozdrav od CK Euroagentur

Vážení a milí zákazníci,
dny dovolených patří k těm nejkrásnějším v roce. Velmi nás těší, že jste si při jejím plánování vzali do ruky i náš katalog a věříme, že si z naší nabídky vyberete. Minulá sezóna byla pro nás opět úspěšná, za což děkujeme samozřejmě Vám všem, kteří jste se našich zájezdů zúčastnili. Věříme, že ve stále složitější a širší nabídce cestovních kanceláří na poli cestovního ruchu Vám při volbě „té Vaší“ cestovní kanceláře pomůže i fakt, že stále zvyšujeme vysoký standard poskytovaných služeb, neboť kvalita byla a je pro nás vždy důležitější než kvantita. Pro tu letošní sezónu najdete v katalogu vedle tradičně vyhledávané Olympské riviéry v Řecku program na Chalkidiki, na ostrově Kréta, na ostrově Rhodos a na ostrově Santorini. Pro milovníky klidu a romantiky jsou nově zařazeny pobyty na překrásném ostrově Samos. Další oblíbená místa Vám nabízíme v Itálii — na ostrově Ischia, v Kalábrii a také na Sicílii. Po Španělsku (kde opět nechybí letecké zájezdy), najdete v našem katalogu také Chorvatsko a Turecko. Vedle poznávacích zájezdů nabízíme opět oblíbené Eurovíkendy do velkolepé Paříže a Říma, vždy s připraveným programem v ceně. Naším cílem pro tuto sezónu je nabídnout Vám kvalitní poznání a příjemné cestování bez únavy.

Děkujeme za důvěru Vám, všem našim klientům, kteří jste s námi v minulých letech vycestovali i Vám, kteří s námi do budoucna vycestovat chcete. Přejeme šťastnou ruku při výběru pobytu, krásné počasí a mnoho nezapomenutelných zážitků.

Těšíme se na vás -kolektiv cestovní kanceláře Euroagentur Praha

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Euroagentur

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Euroagentur.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Euroagentur jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK EuroAgentur můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK ESO Travel

Naše tipy na zájezdy