CK Exim Tours

4 min.

Cestovní kancelář EXIM Tours

CK EXIM Tours - základní informace

Cestovní kancelář EXIM TOURS a.s. zahájila činnost letní sezónou roku 1993. Od té doby prochází dynamickým vývojem. V současnosti je největším touroperátorem leteckých zájezdů na českém trhu. Realizační tým firmy dnes čítá takřka stopadesát zaměstnanců a přibližně stejný počet delegátů v destinacích, kam směřují její zájezdy. V prvním desetiletí činnosti se plně osvědčila strategie EXIM TOURS orientovat se s maximálním úsilím na spokojenost zákazníka. Kromě vlastních provozoven realizuje EXIM TOURS podstatnou část prodeje prostřednictvím husté sítě cestovních agentur. Nedílnou součástí strategie společnosti je stálé rozšiřování nabídky leteckých zájezdů do oblíbených destinací české klientely.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK EXIM Tours

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK EXIM Tours.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK EXIM Tours jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Exim Tours můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Další informace o Exim Tours anebo co o sobě Exim Tours říká - zdroj: jejich www (odkaz viz. výše)

Rozvojová strategie EXIM TOURS se ukázala jako správná. Zatímco např. v roce 1997 cestovalo s EXIM TOURS 14 tisíc zákazníků a v roce 2001 přes 30 tisíc klientů, v roce 2004 to již je 155.000 zákazníků. Od roku 2002 byl EXIM TOURS počtem přepravených osob nejvýznamnějším partnerem letecké společnosti Travel Service. Intenzivně využíval i přepravní kapacity ČSA a dalších renomovaných společností na pravidelných linkách i na charterových letech. Od podzimu 2004 se letecká společnost ČSA stala dlouhodobým a exkluzivním partnerem EXIM TOURS i v charterové dopravě. V roce 2005 využilo služeb naší cestovní kanceláře 204.000 spokojených klientů. Kapacita charterových letů ve spolupráci ČSA a EXIM TOURS v roce 2006 byla v objemu 236.000 osob. V roce 2007 pokořila naše společnost magickou hranici 1.000.000 klientů od roku 1993. Obchodními partnery nebo klienty EXIM TOURS se stala řada významných firem a institucí v tuzemsku i v zahraničí.

Od roku 2001 je EXIM TOURS akciovou společností se základním jměním 12 milionů Kč. EXIM TOURS byla jednou z prvních cestovních kanceláří, která získala koncesní listinu podle zákona č.159/99 na základě sjednaného povinného pojištění. EXIM TOURS je členem Asociace cestovních kanceláří České republiky a RDA Internationaler Touristik Verband e.V. v Kolíně nad Rýnem. Pravidelně se účastní mezinárodních i místních veletrhů cestovního ruchu. Aktivní obchodní politiku EXIM TOURS lze doložit postupným zakládáním dceřiných cestovních kanceláří v Polsku - EXIM TOURS Poland, na Slovensku - Kartago Tours Slovakia, v Maďarsku - Kartago Tours Hungary a v Rumunsku - Kartago Tours Romania, které na tamních trzích zaujímají významné postavení a jejichž společný obrat byl v roce 2001 poprvé vyšší než obrat mateřské cestovní kanceláře v Praze.

Nabídka leteckých pobytových i poznávacích zájezdů cestovní kanceláře EXIM TOURS, je stále širší. Letní v současnosti zahrnuje: Egypt, Tunisko, Turecko, pevninské Řecko i řecké ostrovy Krétu, Rhodos, Samos, Kos, Korfu, Lefkadu, Zakynthos a nyní nově i ostrov Lesbos, španělské pobřeží i ostrov Mallorca stejně jako stále populárnější Bulharsko. V zimním období se aktivity EXIM TOURS soustřeďují kromě tradičních destinací v Egyptě, Tunisku také na zájezdy do tak vzdálených exotických míst jako jsou Brazílie, Isla Margarita, Kuba, Kapverdské ostrovy, Dominikánská republika, Spojené Arabské Emiráty nebo nově středoamerický El Salvador, Peru, Mexiko a Thajsko, kam směřují vlastní charterové lety EXIM TOURS ve spolupráci s ČSA. Velmi rozsáhlý je i výběr míst, kam EXIM TOURS zajišťuje zájezdy na zakázku pro skupiny i jednotlivce.

Čtěte také: CK Medea

Naše tipy na zájezdy