CK FiroTour

2 min.

Cestovní kancelář FIRO-tour

CK FIRO-tour: info

Cestovní kancelář FIRO-tour si dlouhodobě drží silnou pozici ve čtveřici největších českých cestovních kanceláří. Na českém trhu působí od roku 1990, z právní formy fyzické osoby se v roce 2004 transformovala na akciovou společnost.

FIRO-tour opakovaně získává kvalitní ocenění v anketě odborníků cestovního ruchu TTG Travel Awards – v roce 2010 1. místo v kategorii Nejlepší touroperátor pro evropské destinace. Ovšem není to poprvé, první místo v této gategorii získala CK FIRO-tour i v roce 2008 a 2007, v roce 2009 se umístila na místě druhém. V roce 2007 získala také 3. místo v kategorii Nejlepší cestovní kancelář v České republice. FIRO-tour se také opakovaně umisťuje v prestižní soutěži nejlepších českých firem, podniků a společností Českých 100 nejlepších. Dalším významným oceněním je pak SIRIUS, vyhodnocení nejlepších obchodních partnerů ČSA - za rok 2008 patří cestovní kanceláři FIRO-tour 2. místo v kategorii non-IATA.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK FIRO-tour

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK FIRO-tour.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK FIRO-tour jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK FIRO-tour můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Kovotour plus