Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

CK Iason Hellenic

CK Iason Hellenic

CK Iason Helenic

Cestovní kancelář IASON HELLENIC

CK je specialistou na Řecko a zejména na Krétu již 20. sezónu.

Za tato léta činnosti umí ve své nabídce oslovit  všechny klienty i s jejich různými představami o způsobu strávení dovolené. Nabízí pohodlnou dovolenou v hotelích s polopenzí i s programem all inclussive přímo u moře, ale nezapomíná ani na ty, kteří se raději ubytují ve studiích nebo apartmánech bez stravy , protože milují  nezapomenutelnou atmosféru přímořských taveren a volnost pohybu.
Již v kanceláři, kde si budete zájezd kupovat, na vás dýchne srdečné prostředí, ochota  a znalost řeckých poměrů . Je to proto, že celý tým kanceláře je s Řeckem úzce spjatý a láska k této zemi je zde téměř hmatatelná .
Ve všech ubytováních je kladen důraz na kvalitu a dobré služby, ke kterým patří i kvalifikovaní delegáti, zajišťující klientům pronájem vozidel, fakultativní výlety , pomoc v nesnázích a celkově bezproblémové prožití dovolené. Všechny ODLETY JSOU Z BRNA .

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK IASON HELLENIC

přes tyto stránky získáte speciální slevu ve výši 1-3% z ceny zájezdu. Nárok na slevy od CK Iason zůstávají zachovány, speciální slevu navíc poskytují jen tyto stránky Řecko v detailech. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Iason Helenic.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd jste si od CK Iason Helenic vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Iason Hellenic můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Pracovní doba

KVĚTEN - ZÁŘÍ
PONDĚLÍ  08:30 - 18:00 hod
ÚTERÝ      08:30 - 18:00 hod
STŘEDA   08:30 - 18:00 hod
ČTVRTEK 08:30 - 18:00 hod
PÁTEK       08:30 - 16:30 hod
SOBOTA    09:00 - 12:00 hod

ŘÍJEN - DUBEN
PONDĚLÍ  08:30 - 16:30 hod
ÚTERÝ      08:30 - 16:30 hod
STŘEDA    08:30 - 16:30 hod
ČTVRTEK 08:30 - 16:30 hod
PÁTEK       08:30 - 16:30 hod