CK Jokra Tour

Cestovní kancelář Jokratour

CK Jokratour - základní info

Nabídka CK je poměrně pestrá, v létě se zaměřuje na pobytové a poznávací zájezdy v destinacích Řecko, Bulharsko, Itálie, Chorvatsko, Francie a Anglie, v zimě pak prodává lyžařské zájezdy do Rakouska.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Jokratour

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Jokratour.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Jokratour jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK JokraTour můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Pern