CK Kovotour plus

2 min.

Cestovní kancelář KOVOTOUR PLUS

CK Kovotour plus - informace

CK Kovotour je čistým touroperátorem s více než 1900 prodejními místy po celé ČR. KOVOTOUR PLUS je v rámci Střední Evropy největším pořadatelem zájezdů do Černé Hory, mimo tuto destinaci se významně specializuje na Bulharsko, Turecko, Řecko, Chorvatsko a v neposlední řadě i na wellness a lázeňské pobyty v tuzemsku a na Slovensku.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Kovotour Plus

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Kovotour Plus.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Kovotour Plus jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Kovotour plus můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK Partner Alivia