CK Lefkada Tours

3 min.

Cestovní kancelář Lefkada Tours

Lefkada tours - základní info

CK se specializuje na řecké ostrovy Lefkada a Ithaka. Zájezdy pořádá letecky i autobusem. Na obou ostrovech nabízí velmi hezké ubytování rodinného typu, prakticky vše jsou malé penziny či vilky v zahradách. Určitě se na jejich nabídku podívejte, odkaz je níže.

Extra Bonus na všechny zájezdy a služby CK Lefkada Tours

Pokud k nim přijdete a řeknete, že jste od Řecko v detailech, dostanete na všechny jejich zájezdy a služby extra slevu ve výši 400,- Kč.

Jsme si jistí, že Vás jejich nabídka zaujme a náš bonus Vám jejich zájezdy ještě více zlevní. Odkaz na jejich stránky Lefkada Tours (http://www.lefkada.cz/)

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Lefkada Tours můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Pan Bartoň, majitel, o CK říká:

V roce 1996 navštívil mého otce na veletrhu cestovního ruchu GO v Brně zajímavý člověk, který se představil jako majitel cestovní kanceláře z ostrova Lefkada. Otec byl v té době již dlouholetým harcovníkem v cestovním ruchu, ale přesto mu tento název nic neříkal. I mně nic neříkal, takže nám nezbylo nic jiného, než vyčkat vhodného okamžiku a chytrou otázkou si tuto mezeru ve vzdělání doplnit. Stalo se a my se nestačili divit kolik krásy leží takřka "za humny". Slovo dalo slovo a ještě téhož roku jsme odjeli na Lefkadu s první skupinou nadšenců, dobrodruhů a kolegů z cestovních kanceláří. Většina z nich, možná všichni, slyšeli název ostrova poprvé jako my v zimě, přesto otci věřili, že ví, co dělá. A on věděl, protože tam už na jaře byl a vrátil se doslova nadšen.

Troufám si říct, že to byla tenkrát nejlepší infocesta, které jsem se kdy zúčastnil. I Řekové byli námi okouzleni, zvlášť když viděli, jak jsme si společně s ostrovem zamilovali i jejich tradiční víno Retsina a kolik jsme jí byli schopni vypít. Tak jako my jsme do té doby neznali Lefkáďany, tak oni neznali nás. Byli jsme pro sebe navzájem "deskou nepopsanou".

Letos na podzim budeme rekapitulovat a psát do pomyslné desky již počtrnácté. Za naší stranu to už však nebude ta malá skupina z roku 96. Bude nás daleko víc. Těch, kteří si toto místo zamilovali a přijedou již poněkolikáté, ale i těch, kteří přijedou poprvé "na zkušenou".

Přeji všem, aby byli na Lefkadě spokojeni a svoji dovolenou si opravdu prožili.

Alexandr Bartoň
majitel Lefkada Tours, s.r.o.

Čtěte také: CK Brenna

Naše tipy na zájezdy