CK MyPlanet (Travel Planet)

2 min.

Cestovní kancelář MyPlanet (Travel Planet)

MyPlanet (Travel Planet) - na www o sobě říká:

Naše tradiční nabídka jsou především řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Zakynthos, dále je to pak velmi oblíbené Tunisko. Naše cestovní kancelář poskytuje komplexní služby a špičkovou dovolenou na vysoké úrovni, za velmi příznivé ceny. Všechny ubytovací kapacity jsme pro Vás pečlivě prověřili a do naší nabídky zařadili pouze ty, které splňují náročné podmínky námi stanovených kritérií.

Naši profesionální konzultanti Vám díky svým dlouholetým zkušenostem a osobnímu přístupu, pomohou podle Vašich potřeb sestavit tu nejvhodnější nabídku. Rádi Vám poradí s výběrem hotelu a najdou tu nejvýhodnější a cenově dostupnou nabídku, opravdu pro každého. Jsme přesvědčeni, že si z bohaté nabídky našich letovisek a hotelů vybere opravdu každý.

Velmi si vážíme Vaší důvěry, kterou nám každoročně projevujete, a rádi bychom Vás ujistili, že i letos Vám na dovolenou s naší cestovní kanceláří zůstanou jen ty nejhezčí vzpomínky.

Přejeme Vám krásnou dovolenou.

Kolektiv pracovníků
CK Travel Planet s.r.o.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK MyPlanet

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK MyPlanet.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK MyPlanet jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK My Planet můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: CK FiroTour

Naše tipy na zájezdy