CK Nev-Dama

2 min.

Cestovní kancelář Nev-Dama

CK Nev-Dama

CK Nev-Dama a.s. patří k nejúspěšnějším a nejrychleji rostoucím cestovním kancelářím v České republice. Značka Nev-Dama vznikla v roce 1998 spojením tří cestovních kanceláří Nemo, Vesta a Dama. V loňském roce odbavila cestovní kancelář Nev-Dama 107 tisíc spokojených klientů. To ji podle analýzy společnosti Mag Consulting a časopisu COT Business řadí mezi pět největších cestovních kanceláří v ČR v kategorii výjezdový cestovní ruch.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Nev-Dama

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Nev-Dama.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Nev-Dama jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Nev Dama můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Nev-Dama : Další informace

V současnosti je CK Nev-Dama a.s. největší tour-operátorem ve střední a východní Evropě na lyžařské zájezdy do Alp. Troufáme si říct, že v našem katalogu naleznete nejširší nabídku nejlepšího lyžování. Čeká na Vás více než 80 lyžařských středisek v Itálii, Rakousku, Francii a dalších alpských zemích.

Čtěte také: CK Hellas

Naše tipy na zájezdy