CK Pradok

2 min.

Cestovní kancelář Pradok

CK Pradok - info

Cestovní kancelář Pradok zahájila svoji činnost v srpnu roku 1990. Činnost zahájila pořádáním autobusových zájezdů do Řecka na Olympskou riviéru a v následujících letech rozšířila nabídku o autobusové zájezdy do severního Španělska na pobřeží Costa Brava a do Chorvatska na Istrijský poloostrov. Postupně se vzrůstajícm zájmem o leteckou přepravu zavedla místo autobusové i leteckou přepravu do Řecka a do Španělska.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK Pradok

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK Pradok.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK Pradok jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Pradok můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Další informace o CK Pradok

Obchodní jméno Pradok, (vzniklo složením slov Pražská dopravní kancelář) se stalo v oblasti cestovního ruchu velmi známým a osvědčeným obchodním názvem, které je pro klienty zárukou poskytování seriózních a kvalitních služeb za dobrou cenu.

V současné době jako touroperátor Pradok nabízí: letecké pobytové zájezdy do Řecka - na Olympskou riviéru a na Chalkidiki do Stavrosu a Vrasny; dále na řecké ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos, Kos, Zakynthos; do Španělska, na Kypr a do Itálie na Sardínii pro letní sezónu. celoročně pak letecké pobytové zájezdy do Spojených arabských emirátů , Brazílie, JAR a na Seychely. autobusové pobytové zájezdy do Chorvatska - na Istrii a Dalmácii.

Čtěte také: CK Iason Hellenic