CK Shenkos

Cestovní kancelář SHENKOS

CK SHENKOS - základní profil:

Cestovní kancelář SHENKO´S s.r.o. působí na českém trhu od roku 2001 a za dobu své působnosti si vybudovala nepřehlédnutelné místo mezi českými CK. Nabízí pobytové i poznávací zájezdy nejen do Řecka, ale i do celého světa včetně exotických destincí.

Při objednání jakéhokoliv zájezdu od CK SHENKOS

přes tyto stránky od nás můžete získat až několik tisíc slevy ve formě dárkové poukázky. Možnost slev se nevztahuje jen na zájezdy do Řecka, ale na kompletní nabídku zájezdů na stránkách CK SHENKOS.

Pokud si na jejich stránkách vyberete jakýkoliv zájezd, pošlete nám odkaz nebo napište, co jste si vybrali a v jakém termínu a pro kolik osob. Obratem Vám pak sdělíme, jakou nabídku bychom Vám mohli udělat, a Vy si jen porovnáte, kde se Vám zakoupení zájezdu vyplatí nejvíce. Nezapomeňte do kontaktního formuláře na sebe uvést telefon či email.

Napsat, jaký zájezd od CK SHENKOS jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Shenkos můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Čtěte také: VHT

Naše tipy na zájezdy