CK Teplická rekrea

3 min.

Cestovní kancelář Teplická Rekrea

CK Teplická Rekrea o sobě:

Družstevní cestovní kancelář REKREA byla otevřena v Teplicích již v roce 1974 a to právě na adrese Masarykova 15. V roce 1993 jsme se jako první pobočka CK Rekrea osamostatnili a sídlíme stále na stejné adrese. I nadále jsme nositelé registrované známky REKREA. Již od roku 1993 jsme členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur.

V roce 2001 jsme jako první cestovní kancelář se sídlem v Teplicích splnili podmínky pro udělení koncese, dle zákona č.159/99 Sb. Od 10. května 2001 jsme cestovní kanceláří, která může nabízet své vlastní produkty na svých vlastních cestovních smlouvách. Všechny naše zájezdy jsou pojištěny proti úpadku dle zákona č. 159/99 Sb.u ETICS.

Svou nabídku připravujeme každý rok velmi pečlivě, snažíme se do ní promítnout požadavky a přání zákazníků. I v letošním roce jsme zařadili v každé destinaci objekt, kde je možný pobyt se psem. Pro ty z Vás, kteří mají o cíli své dovolené jasno je připravena řada slev za včasné rozhodnutí, zvýhodněni jsou naši stálí klienti.

Extra Bonus na všechny zájezdy a služby CK Teplická Rekrea

Pokud k CK přijdete a řeknete, že jste od Řecko v detailech, dostanete na všechny jejich zájezdy a služby extra slevu ve výši 400,- Kč.

Jsme si jistí, že Vás jejich nabídka zaujme a náš bonus Vám jejich zájezdy ještě více zlevní. Odkaz na jejich stránky je CK Teplická Rekrea (http://www.teprekrea.cz/)

Zájezd samozřejmě můžete zakoupit i přes tyto stránky.

Napsat, jaký zájezd od CK Teplická Rekrea jste si vybrali a k čemu od nás chcete cenovou kalkulaci a uvedení výhod při zakoupení zájezdu přes naší společnost

Další kontakty:

Pro kontakt a informace ohledně zájezdů CK Teplická Rekrea můžete využít i email, skype či telefonní čísla z menu po levé straně.

Další informace o CK Teplická Rekrea

Od roku 1998 zastupujeme v Teplicích společnost Western Union, která se zabývá převody peněz do zahraničí. Tuto, dnes již velmi rozšířenou službu, využívá stále více klientů. Peníze lze touto formou odeslat prakticky do celého světa či přijmout ze zahraničí během 20 minut.

Naše nabídka by nebyla kompletní bez produktů dalších renomovaných cestovních kanceláří. Některé z těchto zájezdů naleznete přímo v našem katalogu či na těchto internetových stránkách. Ač se naše cestovní kancelář soustřeďuje především na prodej zájezdů do evropských destinací, nabízíme v naší kanceláři také zájezdy do dalších exotických a vzdálených zemí (Egypt, SAE, USA, Austrálie, Keňa, JAR, Bali, Thajsko atd.).

Kromě prodeje zájezdů zajišťujeme také letenky, autobusové a lodní lístky, prodáváme dálniční známky, provozujeme směnárnu, sjednáváme cestovní pojištění, vstupenky na muzikály a zajišťujeme průvodcovské služby.

Jsme připraveni pro kolektivy připravit nabídku dle specifických přání a požadavků. Pro dětské skupiny nabízíme zajištění zájezdů do Legolandu, Eurodisneylandu u Paříže a zábavných parků v Německu. Na tyto skupinové akce samozřejmě poskytujeme zajímavé slevy.

Čtěte také: CK Pern

Naše tipy na zájezdy