Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Armadoros

Hotel Armadoros leží na ostrově Ios v letovisku Gialos, cca 600 m od malebného městečka Ios - Chora a cca 200 m od přístavu, zastávka autobusu cca 200 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Armadoros, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Armadoros

Hotel Armadoros leží na ostrově Ios v letovisku Gialos, cca 600 m od malebného městečka Ios - Chora a cca 200 m od přístavu, zastávka autobusu cca 200 m.

Vybavení

vstupní hala s recepcí, TV místnost, bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), snack bar u bazénu, barbecue, zahrada.

Pláž

Hotel Armadoros leží cca 200 m od písčité pláže

Snídaně

rozšířené kontinentální formou bufetu

Služby

trezor na recepci

Ubytování v hotelu Armadoros

příjemně, jednodušše zařízené klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením, SAT/TV, ledničkou, telefonem, balkonem nebo terasou.

Doporučení CK

Hotel Armadoros je menší hotel rodinného typu pro nenáročné klienty se skvělou polohou blízko krásné písčité pláže a v dosahu letoviska Chora.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisHotel se nachází ve velmi výhodné poloze cca 200 m od přístavu Ios. Do městečka Chora se dostanete krátkou asi 10 minutovou procházkou. Pokoje...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.