Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dionysos Resort Hotel

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dionysos Resort Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Dionysos Resort Hotel:

Komplex Dionysos Resort Hotel pěti samostatných budov se nachází na ostrově Ios v letovisku Mylopotas, pouhých 30 metrů od pláže Mylopotas Beach, která patří mezi nejdelší a nejkrásnější pláže ostrova Ios. Vzdálenost od hlavního města Ios (Chora) je cca 2 km a od přístavu cca 4 km.

Vybavení:

K hotelu Dionysos Resort Hotel patří recepce, restaurace, à la carte restaurace, Wi-Fi, pool bar, bazén, dětský bazén (lehátka a slunečníky u bazénů zdarma), fitness centrum, tenisový kurt, dětské hřiště a zahrada.

Ubytování v Dionysos Resort Hotel

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky mají koupelnu s WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, Wi-Fi, klimatizaci, miniledničku, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasu. Možnost ubytování v rodinných pokojích nebo pokojích s výhledem na moře (cena na vyžádání).

Stravování:

Snídaně formou bufetu. Možnost večeří za příplatek v hotelu (20 EUR/večeře) nebo v taverně za (12 EUR/večeře), platba na místě.

Sport a zábava:

Velké zábavní možnosti v centru letoviska, vodní sporty na pláži (za poplatek), nabídka fakultativních výletů. Dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora) nebo do přístavu.

Aktuální popis od CK

DoporučeníStylově zařízený hotel obklopený spoustou zeleně a barevných květin nabízí překrásný výhled na oblíbenou pláž Mylopotas. Unikátní kombinace...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.