Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Homer´s Inn

Hotel Homer´s Inn má skvělou polohu na ostrově Ios mezi přístavem a městečkem Gialos, cca 500 m od přístavu, cca 500 m od městečka a stejná vzdálenost je i od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Homer´s Inn, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Homer´s Inn

Hotel Homer´s Inn má skvělou polohu na ostrově Ios mezi přístavem a městečkem Gialos, cca 500 m od přístavu, cca 500 m od městečka a stejná vzdálenost od pláže.

Vybavení

recepce (trezor v recepci), TV lounge, místnost na podávání snídaní, bazén (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma), snack bar u bazénu, parkoviště.

Pláž

Hotel Homer´s Inn je cca 500 m od písčíté pláže

Snídaně

kontinentální

Ubytování v hotelu Homer´s Inn

jednoduše a příjemně zařízené klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, miniledničkou, balkonem nebo terasou.

Pro děti

oddělená část bazénu pro děti.

Doporučení CK

Jednodušší ubytování pro nenáročné klienty za výhodnou cenu, pro ty, kteří chtějí být v dosahu jak pěkného koupání, tak i poznávaní krás ostrova včetně jeho čilého nočního života.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.