Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marcos Beach

Rodinný hotel Marcos Beach se nachází na ostrově Ios v klidné části Mylopotas, pouhých cca 20 minut chůze od místního nočního života. Nejdelší pláž Mylopotas se nachází 150 m od hotelu. Je zde také dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora).

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Marcos Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Marcos Beach:

Rodinný hotel Marcos Beach se nachází v klidné části Mylopotas, pouhých cca 20 minut chůze od místního nočního života. Nejdelší pláž Mylopotas se nachází 150 m od hotelu. Je zde také dobré autobusové spojení do hlavního města Ios (Chora).

Vybavení:

Klientům je v hotelu Marcos Beach k dispozici recepce s lobby, restaurace pro snídaně, snack & pool bar, místnost s TV-SAT, Wi-Fi připojení (za poplatek), sladkovodní bazén, terasa s lehátky u bazénu a další terasa s příjemným posezením pod baldachýny s nádherným výhledem na pláž.

Ubytování v hotelu Marcos Beach

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (na vyžádání) orientované směrem na moře mají sprchu s WC, klimatizaci (zdarma), televizi, fén a balkon, možnost pronájmu ledničky 2 EUR/den.

Stravování:

Dle ck, snídaně formou jednoduchého bufetu.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži (za poplatek), noční vyžití v blízkém hlavním městě, nabídka výletů.

Aktuální popis od CK

CenaV cene je zahrnuto: •letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na řecký ostrov Ios, kam naše cestovní kancelář pořádá zájezdy od roku 2017 do hotelu Marcos Beach. Hotel...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.