Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Metaxatos - studia / apartmány

Příjemný hotel Metaxatos je postaven na ostrově Kefalonie ve svahu v dobrém dosahu malých pláží v Lassi. Krásná pláž Kalamia je vzdálena cca 300 m. Na další věhlasné pláže této oblasti se dostanete také velmi rychle. Obchody a taverny jsou všude v okolí, především však podél místní komunikace, která vede v dostatečné vzdálenosti nad hotelem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Metaxatos - studia / apartmány, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha komplexu Metaxatos:

Příjemný hotel Metaxatos je postaven ve svahu v dobrém dosahu malých pláží v Lassi. Krásná pláž Kalamia je vzdálena cca 300 m. Na další věhlasné pláže této oblasti se dostanete také velmi rychle. Obchody a taverny jsou všude v okolí, především však podél místní komunikace, která vede v dostatečné vzdálenosti nad hotelem.

Ubytování:

Hotelové domy Metaxatos jsou roztroušeny ve svahu. K hotelu patří bazén s barem, kde si můžete dopřát malé občerstvení. Z terasy a od hotelu je nádherný panoramatický výhled na moře. Studia a apartmány jsou v přízemí a v 1. patře. Prostorné terasy a balkóny jsou zastíněné a je z nich pěkný výhled na moře. Studia Metaxatos jsou 2lůžková (některá s možností přistýlky), 4lůžkové apartmány Metaxatos mají 1 nebo 2 ložnice (některé mají možnost 1 až 2 přistýlek). Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), telefonem, TV/SAT a klimatizací (za příplatek).

Další vybavení:

Bazén s lehátky a slunečníky, recepce, bar, dětské hřiště, malé hřiště na košíkovou, internet a místo na parkování.

Hodnocení:

Největší předností tohoto hotelu je klid, dobrý dosah krásných pláží a nádherný panoramatický výhled na moře a na protější břeh. Vzdálenost do pláže: cca 300 m. Vzdálenost od centra Lassi: cca 550 m.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.