Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lazaratos

Nový apartmánový hotel Lazaratos se nachází v Argostolském zálivu, asi 4 km od městečka Lixouri. Necelých 150 m od hotelu je písečná pláž Variko, která je vhodná pro rodiny s dětmi, protže vstup do moře je zde pozvolný a bezpečný. Výborné nákupní možnosti a mnoho taveren naleznete v městečku Lixouri. Ve vesničce Variko je kafenion a taverna. Oblast - Kefalonie

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lazaratos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů a studií Lazaratos

Nový apartmánový hotel Lazaratos naleznete v Argostolském zálivu asi 4 km od městečka Lixouri. Necelých 150 m od hotelu je písečná pláž Variko, která je vhodná pro rodiny s dětmi. Vstup do moře je pozvolný a bezpečný. Ve velmi dobrém dosahu od hotelu jsou krásné pláže západního pobřeží Kefallonie, pláž Petani, Platia Ammos a Mirtos. K tomu budete potřebovat auto. Výborné nákupní možnosti a mnoho taveren naleznete v městečku Lixouri. Ve vesničce Variko je kafenion a taverna.

Ubytování v Lazaratos

Ubytování je nové a velmi příjemně zařízené. Většina studií a apartmánů Lazaratos má výhled na moře a záliv. V nočních hodinách je až pohádkový výhled na měsícem ozářený záliv a hory se světélkujícími horskými vesnicemi. Studia a apartmány Lazaratos mají kuchyňský kout (včetně vařiče, ledničky, mixéru, el. trouby a základního nádobí). Studia jsou 2lůžková s možností přistýlky. Apartmány jsou pro 4 osoby, mají jednu ložnici s 2 lůžky a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (až další 2 lůžka).

Další vybavení:

TV, klimatizace, telefon, trezor, WIFI a balkón/terasa. V hotelu je recepce, velká terasa s výhledem na moře, televizní místnost, bar a výtah. Rodina se velmi pečlivě stará o své hosty.

Hodnocení:

Dům Lazaratos působí útulně a pěstěně. Blízkost pláže je velkou předností tohoto ubytování. Může vyhovovat těm, kteří mají rádi klidná místa bez přílivu turistů.

Vzdálenosti od komplexu Lazaratos

Od pláže je dům Lazaratos cca 150 m. Vzdálenost od města Lixouri je cca 4 km.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.