Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Klio studio

Studia a apartmány Klio leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).  Výhodou tohoto místa je bezprostřední blízkost pěkné pláže, klidné prostředí a velká míra soukromí, které využívají již třináctým rokem především rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Klio studio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Klio

Studia a apartmány Klio leží v zahradě plné subtropických stromů a ibiškových keřů, které kvetou po celý rok. V přímém dosahu je jedna z oblíbených pláží ostrova Kefalonie - pláž Lepeda s jemným červeným pískem. Nejbližší taverna je vyhlášená taverna Apolafsi, kterou provozuje rodina Mourelatou (cca 1,2 km).

Ubytování:

Do jednoduše zařízeného dvoulůžkového studia Klio se vchází z boku domu. Studio není příliš prostorné a nalézá se ve zvýšeném přízemí. Studio je vybaveno vanou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek).

Hodnocení studií Klio

Výhodou tohoto místa je bezprostřední blízkost pěkné pláže, klidné prostředí a velká míra soukromí, které využívají již třináctým rokem především rodiny s dětmi.

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Lepeda: do 100 m.

Vzdálenost od centra Lixouri: cca 2,2 km.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.