Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Tara Beach

Hotel Tara Beach se nachází v nejznámějším a pro mnohé turisty nejoblíbenějším letovisku Skala, na jihozápadě ostrova Kefalonie. Je postaven a zařízen v tradičním řeckém stylu, téměř u písčité pláže (místy s drobnými kamínky u břehu), od níž hotel dělí jen pobřežní komunikace. V této části ostrova je moře klidné a chlubí se krásnými písčitými břehy. Hotel Tara Beach se nachází v centru letoviska, jen 5 min. od centra městečka, v bezprostředním okolí hotelu je tedy mnoho obchodů, bary i restaurace. Tara Beach je ideálním místem pro relaxaci. Vzdálenost od letiště je asi 34 km. Hotel Tara Beach je opěvovaný v recenzích zahraničních turistů pro svou polohu u pláže, výborné umístění v centru oblíbeného letoviska, dále pro přátelskou a rodinnou atmosféru, nádhernou zahradu a příjemnou terasu s bazénem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Tara Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Tara Beach

Hotel Tara Beach je opěvovaný v recenzích zahraničních turistů pro svou polohu u pláže, výborné umístění v centru oblíbeného letoviska, dále pro přátelskou a rodinnou atmosféru, nádhernou zahradu a příjemnou terasu s bazénem.

Poloha hotelu Tara Beach

Hotel Tara Beach se nachází v nejznámějším a pro mnohé turisty nejoblíbenějším letovisku Skala, na jihozápadě ostrova Kefalonie. Je postaven a zařízen v tradičním řeckém stylu, téměř  u písčité pláže (místy s drobnými kamínky u břehu), od níž hotel dělí jen pobřežní komunikace. V této části ostrova je moře klidné a  chlubí se krásnými písčitými břehy. Hotel Tara Beach se nachází v centru letoviska, jen 5 min. od centra městečka,  v bezprostředním okolí hotelu  je tedy  mnoho obchodů, bary i restaurace. Tara Beach je  ideálním místem pro relaxaci.  Vzdálenost od letiště je asi 34 km.

Vybavení hotelu Tara Beach

Součástí hotelu Tara Beach je vstupní hala s výhledem na bazén a do zahrady se SAT/TV, bar, snack bar, bazén s dětskou částí a vířivkou, rozlehlá zahrada s citronovníky a pomerančovníky, buganviliemi a květinami, venkovní terasa s posezením, lehátka a slunečníky u bazénu, směnárna, WiFi v části recepce a baru zdarma.

Ubytování

2 až 3lůžkové, jednoduše ale příjemně zařízené pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo pro dítě. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, klimatizací, SAT/TV, telefonem, menší koupelnou s WC (sprcha), trezorem (za poplatek), balkonem či terasou. Téměř všechny pokoje mají  boční výhled na moře.

Stravování

dle CK. rozšířené kontinentální formou bufetu (tmavý a světlý chléb, máslo, marmeláda,  jogurt, cereálie, šunka, sýr, káva, čaj, mléko, kakao, džus)

Pro děti

dětská část bazénu, dětská postýlka, dětská židlička v místnosti k podávání snídaní.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži, bezpečnostní schránka.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.