Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollonia

Hotel Apollonia Resort & Spa je nově postavený resort a nachází se v osadě Xi, dobře známé pro svou dlouhou písečnou pláž, na ostrově Kefalonie . Písčitá pláž je vzdálena 250 m od hotelu. Hotel Apollonia nabízí výjimečné služby pro své klienty, aby zde našli uvolnění a strávili zde příjemně svůj volný čas, toto umocňuje i nabídka chutné řecké a středomořské kuchyně, osvěžující koktejly nabízené u pool baru s výhledem na bazén a uklidňující zvuk vodopádu, zeleň a stromy to vše dohromady vytváří z resortu oázu – zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apollonia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Apollonia

Hotel Apollonia Resort & Spa je nově postavený resort a nachází se v osadě Xi, dobře známé pro svou dlouhou písečnou pláž. Písčitá pláž je vzdálena 250 m od hotelu. Hotel Apollonia nabízí výjimečné služby pro své klienty, aby zde našli uvolnění a strávili zde příjemně svůj volný čas, toto umocňuje i nabídka chutné řecké a středomořské kuchyně, osvěžující koktejly nabízené u pool baru s výhledem na bazén a uklidňující zvuk vodopádu, zeleň a stromy to vše dohromady vytváří z resortu oázu – zážitek, na který nikdy nezapomenete.

Stravování

polopenze formou švédských stolů

Ubytování

Resort Apollonia má celkem 94 pokojů rozdělených do 5 kategorii, ale všechny z nich jsou vybaveny na vysoké úrovni: dvoulůžkové pokoje z možností přistýlky jsou nejprostornější na ostrově a jsou vybavené veškerým komfortem a moderním zařízením. Mají luxusní koupelny s županem a pantoflemi, vysoušeč vlasů, SAT/TV, minibar, telefon, klimatizaci a bezpečnostní schránku. V pokoji se nachází pracovní místo s přístupem na vysokorychlostní internet. Hosté mají možnost si připravit kávu či čaj.

Vybavení a služby

v hotelu Apollonia se nachází hlavní restaurace La Primavera a taverna,venkovní bazén se nachází na 3,5 akrech půdy počínaje vodopádem a celkově vytváří v komplexu pocit oázy. U bazénu jsou k dispozici lehátka a slunečníky, poolbar. FITNESS CENTRUM - nabízí celou řadu kardio zařízení pro kompletní trénink. SPA centrum. Resort dále má minimarket, obchod se šperky, tenisový kurt, stolní tenis,videohry a TV místnost, galerii umění ,kongresové centrum, hlídání dětí, dětské hřiště, prádelnu, parkoviště, kadeřnický salón, bankomat.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.