Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Emelisse Art Hotel

Hotel Emelisse Art Hotel se nachází na břehu skvostné úzké zátoky na severním okraji Fiskarda na Kefalonii, na vyvýšeném místě mezi cedrovými a cypřišovými stromy cca 200 m od krásné písečné pláže Emblissi. Je jen 1 km od vesnice Fiskardo,kde můžete navštívit místní obchůdky či posedět v nějaké typické řecké taverně. Vzdálenost od hlavního města Argostoli je 45 km od jeho přístavu 60 km, od přístavu Sami 45 minut jízdy , 1 hodinu jízdy od letiště, 20km od známé pláže Myrtos. V okolí se nacházejí osady Antypata, Vasilikades, Maganos, též byzantský kostel a nový maják.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Emelisse Art Hotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha Emelisse Art Hotel

Hotel Emelisse Art Hotel se nachází na břehu skvostné úzké zátoky na severním okraji Fiskarda, na vyvýšeném místě mezi cedrovými a cypřišovými stromy cca 200 m od krásné písečné pláže Emblissi. Je jen 1 km od vesnice Fiskardo,kde můžete navštívit místní obchůdky či posedět v nějaké typické řecké taverně. Vzdálenost od hlavního města Argostoli je 45 km od jeho přístavu 60 km, od přístavu Sami 45 minut jízdy , 1 hodinu jízdy od letiště, 20km od známé pláže Myrtos. V okolí se nacházejí osady Antypata, Vasilikades, Maganos, též byzantský kostel a nový maják.

Stravování

Snídaně, formou bufetu.

Ubytování v Emelisse Art Hotel

Luxusní pokoje, suity, mezonety s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC, župany, pantofle), vysoušečem vlasů, moskytiérami v oknech, TV/SAT, rádiem, CD přehrávačem, DVD přehrávačem, telefonem, připojením k internetu, minimarem, klimatizací i topením, a trezorem. Možnost až dvou přistýlek.

Vybavení

Hotel Emelisse Art Hotel má k dispozici velkou moderní vstupní halu s recepcí s 24 hodinovým servisem, trezory u recepce, dvě restaurace, snack bar, zahradu, prádelnu, směnárnu, šest bazénů, dětské bazény, pool bar, SPA centrum, hlídání dětí, internet, faxová služba, výtah, obchod, biliár, fitness, tenis, konferenční místnost, hotelový shuttle bus, horská kola, půjčovna aut, půjčovna lodí, potapěčské centrum.

Pláž

Úzká písečná navazující na skalnatou pláž 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení

Emelisse Art Hotel je zejména pro velmi náročné klienty.

Aktuální popis od CK

HotelHotel Emelisse Nature ResortDoporučeníModerní hotel Emelisse Art se nachází asi 100 metrů od přírodní oblázkové pláže se skalisky.Povinné...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.