Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Vily Kefalonie

4 vily s bazénem lezí 70 m od pláže. Nabízí soukromí a nádherný výhled na moře. Každá vila pro max. 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, jídelním koutem, terasou s výhledem na moře a dvou ložnic (každá s vlastním soc. zařízením a terasou). Dále vily nabízí TV, internet, DVD přehrávač, trezor, fén, mycka a klimatizace v každé místnosti v ceně zájezdu. Výše uvedená cena je cena za vilu/noc. Destinace: ostrov Kefalonie

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Vily Kefalonie, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha

4 vily s bazénem leží 70 m od pláže a nabízí soukromí a nádherný výhled na moře.

Vybavení vily:

Každá vila pro max. 4 osoby se skládá z obývacího pokoje s kuchyní, jídelním koutem, terasou s výhledem na moře a dvou ložnic (každá s vlastním soc. zařízením a terasou). Úklid probíhá každý den, výměna povlečení a ručníku každý 4.den. Dále vily nabízí TV, internet, DVD přehrávač, trezor, fén, mycka a klimatizace v každé místnosti v ceně zájezdu. Výše uvedená cena je cena za vilu/noc.

Dodatek pro 2012

Z ceny je poskytnuta sleva 10% za včasný nákup do 31.3.2012. Možnost dokoupení letecké dopravy za 7000 Kc/os. (letenka + povinné letištní príplatky, pojištení, transfer). Pri objednání splatná záloha ve výši 35% z ceny zájezdu. V případě, že máte zájem o objednávku zájezdu, kontaktujte nás prosím.

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.