Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lucy studio

Malý roztomilý domeček Lucy stojí na svahu přímo před malou pláží na okraji Lassi na ostrově Kefalonie. V okolí jsou další 2 domky a krásná zahrada s mohutnými borovicemi. Od domku vede schodiště, které Vás dovede přímo na malou divokou pláž, která se jmenuje Kamarules. V okolí jsou další pláže např. Gradakia. Nedaleko je i proslulá pláž Makris Gialos, která se řadí mezi nejkrásnější na ostrově Kefallonia. Taverny, restaurace, obchody a bary jsou v dobrém dosahu přímo v městečku Lassi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lucy studio, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Studio Lucy - poloha:

Malý roztomilý domeček Lucy stojí na svahu přímo před malou pláží na okraji Lassi. V okolí jsou další 2 domky a krásná zahrada s mohutnými borovicemi. Od domku vede schodiště, které Vás dovede přímo na malou divokou pláž, která se jmenuje Kamarules. V okolí jsou další pláže např. Gradakia. Nedaleko je i proslulá pláž Makris Gialos, která se řadí mezi nejkrásnější na ostrově Kefallonia. Taverny, restaurace, obchody a bary jsou v dobrém dosahu přímo v městečku Lassi.

Ubytování:

Do domečku Lucy se vchází z prostorné terasy, odkud je krásný výhled na moře. Studio má manželskou postel, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchu, WC, žehličku, žehlící prkno a klimatizaci. Studio je příjemné a dobře udržované.

Hodnocení:

Velmi dobře vybavené romantické ubytování s velmi atraktivní polohou, s velkou dávkou soukromí a s vynikajícím přístupem k pláži. Vzdálenost od pláže: cca 65 m. Vzdálenost k obchodům a k tavernám: cca 80 - 250 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.