Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Zacharula

Uprostřed udržované zahrady v městečku Lassi, nedaleko hlavního města Argostolii se nachází penzion Zacharula. Oblíbená pláž Makris Gialos je vzdálená asi 10 minut chůze, v blízkém dosahu jsou i obchody, taverny a supermarket. Penzion Zacharula je vhodný pro klienty, kteří vyhledávají ubytování v příjemném a klidném prostředí v dobré dosažitelnosti většího města. Oblast - Kefalonie.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Zacharula, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Ubytování v penzionu Zacharula

Penzion Zacharula s bazénem 6 x 14 m leží 300 m od písčité pláže v letovisku Lassi. Penzion Zacharula  se skládá ze 4 domečků. V každém z nich jsou 2 studia pro 2-4 osoby vybavena kuchyňským koutem, sociálním zařízením, balkonem, TV a klimatizací za poplatek.

Na sezónu 2017 byly postaveny dva nové domečky kde jsou apartmány pro 3-4 osoby.

Vybavení

Rozlehlá zahrada zajištující naprosté soukromí je plná olivových stromů, které nabízejí dostatek stínu i v letních měsících. Nedaleko penzionu Zacharula se nachází ulice s obchody, tavernami a supermarkety. Do centra hlavního města Argostoli se dostanete cca. 30-ti minutovou procházkou (2 km), která nabízí překrásné výhledy na moře, přilehlé okolí a západ slunce nebo autobusem, který staví nedaleko penzionu. 

Pláž u penzionu Zacharula

Pláž Makris Gialos je ve vzdálenosti 10-ti minut od ubytování.

Stravování

Dle ck: vlastní. 

Za příplatek možnost: večeře 400 Kč/noc, polopenze 550 Kč/noc (ceny sezona 2018)

Aktuální popis od CK

UbytováníPojeďte s námi v roce 2020 na dovolenou na řecký ostrov Kefalonie, kterýje největším pokladem na modréhladině Jónského moře, často nazývaný jako...

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.