Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apolafsi studia

Hotel Apolafsi stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1 km na ostrově Kefalonie. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem Apolafsi je malá přírodní písečná pláž, která však nebývá upravována. V okolí jsou další divoké pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Apolafsi studia , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Apolafsi:

Hotel Apolafsi stojí v olivovém sadu a je vzdálený od centra Lixouri cca 1 km. Dostanete se tam pohodlně po cestě vedoucí podél moře a lemované subtropickými květinami. Vydáte-li se opačným směrem, dojdete k pláži Lepeda. Před hotelem Apolafsi je malá přírodní písečná pláž, která však nebývá upravována. V okolí jsou další divoké pláže.

Vybavení hotelu:

Hotel Apolafsi má restauraci, která je vyhlášena svojí výbornou tradiční řeckou kuchyní. Bar je otevřený po celý den. Hostům je k dispozici i telefonní přístroj na kartu, sejf, internetové připojení, žehlička a žehlící prkno. U hotelového bazénu, který je největší v Lixouri, můžete využívat slunečníky a lehátka zdarma a pool bar.

Ubytování:

Jednoduchá dvoulůžková studia, některá s možností přistýlky, mají většinou zastíněný výhled na moře. Pouze studia v hlavní budově, která jsou prostornější a může zde být ubytována i rodina až se 2 malými dětmi, mají výhled na protější budovu a do zeleně. Studia jsou vybavena sprchou, WC, balkónem a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV/satelitem a klimatizací.

Strava

Dle zájezdu, vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří

Hodnocení:

Příjemná rodinná atmosféra a kompletní servis jsou největší předností tohoto ubytování. Klidné prostředí v Apolafsi občas naruší pořádání krátkodobých místních slavností (svateb a křtin), které však mohou být i pro ostatní hosty hotelu velmi zajímavé.

Vzdálenosti

Vzdálenost od malé pláže: cca 120 m.

Vzdálenost od pláže Lepeda: cca 1 km.

Vzdálenost od Lixouri: cca 1 km.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeletenku Praha - Kefalonie - Praha včetně poplatků letecké dopravy, transfery v destinaci, 10x nebo 11x ubytování-strava dle popisu, služby...

Parametry

Typ ubytování Hotel, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 13. 10. 2018 Velmi pěkné ,byli jsme velmi spokojeni pláž si mu si každý vybrat sám,milý personál. Skvělé!

Recenze

Kvalita a vybavení pokojů
Celkové vybavení
Prostředí okolo ubytování
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.