Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Acharavi Natura

Acharavi Natura je menší komplex několika budov v příjemné zahradě, přímo u pláže střediska Acharavi na Korfu. Acharavi je ideální i pro rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Acharavi Natura, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Acharavi Natura

Acharavi Natura je velmi příjemný komplex několika budov v zahradě hned u pláže.

Vybavení hotelu Acharavi Natura

recepce, restaurace, bar, TV místnost, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), herna, internetový koutek, parkoviště, tenis, volejbal, kulečník, stolní tenis, posilovna, animační programy.

Pláž

přímo u oblázkovo-písčité pláže

Služby

vybrané sportovní aktivity, vodní sporty na pláži, internet.

Ubytování v Acharavi Natura

klimatizované příjemně a účelně zařízené pokoje s koupelnou a soc. zařízením, TV, telefonem, trezorem (za poplatek), ledničkou, balkonem/terasou; prostornější rodinné pokoje s možností až 2 přistýlek pro děti.

Děti

dětské hřiště, dětský bazén.

Doporučení

Acharavi Natura je menší komplex několika budov v příjemné zahradě, přímo u pláže – ideální pro rodiny s dětmi, nově v naší nabídce – doporučujeme včasnou rezervaci.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.