Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Roda Garden Village

Roda Garden Village je příjemný rodinný hotelový komplex v zahradě, u oblázkové pláže, cca 800 m od centra střediska Roda a cca 1,5 km od centra Acharavi na Korfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Roda Garden Village, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Roda Garden Village

Roda Garden Village je příjemný rodinný hotelový komplex v zahradě, u oblázkové pláže, cca 800 m od centra střediska Roda a cca 1,5 km od centra Acharavi.

Vybavení hotelu Roda Garden Village

recepce, restaurace, bary (v hlavní budově, u bazénu), společenská místnost s TV, bazén s oddělenou dětskou částí (slunečníky a lehátka u bazénu zdarma).

Pláž

Hotel Roda Garden Village je od oblázkové pláže pouze přes místní nefrekventovanou komunikaci

Služby

trezor, internet.

Ubytování

příjemně zařízené klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky nebo 2 přistýlek pro děti (palanda), koupelnou a soc. zařízením, vysoušečem vlasů, SAT/TV, balkonem nebo terasou.

Děti

dětský bazén, dětské hřiště.

All inclusive

plná penze formou bufetu vč. nápojů (alkoholické a nealkoholické místní výroby), lehké občerstvení během dne (sendviče, hranolky, toasty), zmrzlina; místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00–23.00 hod.

Doporučení

Roda Garden Village je příjemný menší hotelový komplex v příjemné zahradě, na klidném místě, velmi oblíbený – doporučujeme včasnou rezervaci.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.