Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alonakia

Alonakia je hotel s nádherným výhledem na moře v zálivu poblíž oblíbeného letoviska Agios Gordios. Nevelký hotel má rodinnou atmosféru a své služby nabízí se zaměřením na lidské vztahy a tradiční pohostinnost. Od zlaté pláže Agios Gordios je vzdálen pouhých 350 m. Zelené pahorky lemují pobřeží této velmi hezké oblasti ostrova. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, na své si přijdou i milovníci aquaparků, jeden z největších na Korfu je vzdálen pouhých 7 km. Pláže jsou s velmi jemným pískem, moře je velmi a malé restaurace a bary jsou jen krůček od pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alonakia, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis hotelu Alonakia

Alonakia je hotel s nádherným výhledem na moře v zálivu poblíž oblíbeného letoviska Agios Gordios. Nevelký hotel má rodinnou atmosféru a své služby nabízí se zaměřením na lidské vztahy a tradiční pohostinnost. Od zlaté písečné pláže Agios Gordios je vzdálen pouhých 350 m. Zelené pahorky lemují pobřeží této velmi hezké oblasti ostrova. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, na své si přijdou i milovníci aquaparků, jeden z největších na Korfu je vzdálen pouhých 7 km od hotelu Alonakia. Pláže jsou s velmi jemným pískem, malé restaurace a bary jsou jen krůček od pláže.

Poloha hotelu Alonakia

- možnost koupání nebo odpočinek na písečné pláži vzdálené jen 350 m od hotelu Alonaki
- vzdálenost od centra Agios Gordios pouze 300 m
- nákupní možnosti a zábava 300 m
- aquapark 7 km
- centrum Korfu (Kerkyra)je vzdálené 14 km
- letiště Korfu 15 km

Ubytování

Rodinný hotel Alonakia 3*plus má k dispozici 20 pokojů vybavených tradičním stylem v kombinaci s novými prvky. Zejména ručně vyrobený nábytek, svítilny a lampy připomínají prvky interiérů Starého města Korfu. Všechny pokoje mají balkon s nádherným panoramatickým výhledem na moře a okolní vršky. Jsou vybaveny koupelnou s WC, satelitní TV, individuálně ovládanou klimatizací, chladničkou, telefonem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů. Klimatizace je za příplatek dle CK. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky. Dětská postýlka na vyžádání.

Vybavení a služby

Svěží okolní zahrada, venkovní a dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace, bar, kavárna, venkovní terasa s nádherným výhledem na moře, internet, recepce a vlastní parkoviště. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Domácí zvířata jsou na pokojích povolena.

Sport a zábava

Venkovní bazén, dětský bazén, vodní sporty cca 350 m od hotelu. V blízkosti je potápěčská škola. Malebné místečka, rybí taverny a bary přímo u moře nabízejí příjemnou atmosféru po celý den. Nákupy a zábava v blízkém Agios Gordios.

Pláž

Od zlaté písečné pláže Agios Gordios je vzdálen pouhých 350 m, výborné podmínky pro potápění, potápěčská škola. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. 

Stravování

dle CK, polopenze. Snídaně a večeře s bohatou bufetovou paletou se podávají v hotelová restauraci nebo lze využít příjemné atmosféry přilehlé terasy s výhledem na moře a na okolní přírodu. Při večeřích je vyžadováno společenské oblečení (pánové dlouhé kalhoty).

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.