Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Agios Gordis

Oblast
Typ letoviska Klidné
Hodnocení uživatelů
5/5
Skvělé!

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Agios Gordis, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka hotelů, apartmánů a studií

Hotel
Ubytování
Cena s poplatky od

Agios Gordis

Příjemné malé prázdninové letovisko Agios Gordis leží v západní části ostrova, kde se malebná kopcovitá krajina zvedá přímo z moře. Okolní kopečky jsou pokryté zelení a lákají tak k pěším procházkám.

V městečku jsou malé obchůdky a pláž je lemována tavernami s nabídkou řeckých specialit, odkud můžete sledovat úžasné západy slunce. Najdete zde i několik barů. Městečko je ale malé, všechny bary a taverny se nacházejí vlastně v jedné ulici. Pokud jste příznivci rušného nočního života, měli byste se podívat spíše po některém z větších středisek. Naopak pro vyznavače klidu, romantiky a řirody je to ideální místo. Část penziónků a studií se nachází v kopci nad hlavní pláží a nabízejí tak možnost nádherného výhledu.

Agios Gordis je také vzhledem ke své poloze výborným výchozím bodem pro výlety po celém ostrově.

Pláže

Hlavní pláž Agios Gordis je plně vybavená. Dno moře je převážně písečné, občas z něho vystupují veliké kameny. Nabízí možnosti pronájmu lehátek a slunečníků, samozřejmostí jsou sporchy. Kousek dále jsou klidnější plže, kde milovníci romantiky naleznou větší soukromí.

Video

A zde je malé video, kde je hezký pohled na celou zátoku, ve které se Agios Gordis nachází.

Video

Kam na Korfu se jezdí ?

Na Korfu se z ČR nejčastěji jezdí do středisek Agios Georgios /jih/, Agios Georgios /sever/, Agios Gordis, Agios Ioannis Melitieon, Agios Ioannis Peristeron, Agios Petros, Agios Stefanos, Acharavi, Almiros, Arillas, Barbati, BenitsesDassia, Ermones, Gialiskari, Glyfada, Gouvia, Ipsos, Kanoni, Kassiopi, Kavos, Kerkyra, Kommeno, Liapades, Messonghi, Moraitika, Nissaki, Paleokastritsa, Roda a Sidari.

Tipy na hotel v letovisku Agios Gordis

Aquis Agios Gordis Beach

Zrekonstruovaný hotelový komplex Aquis Agios Gordis Beach leží přímo na písečné pláži ve vyhlašeném letovisku Agios Gordis, které je známé pro svou nádhernou přírodu a dlouhou písečnou pláž. Hotel Aquis Agios Gordis Beach má perfekní služby s velice kvalitním all inclusive. Z hotelu je nádherný pohled na moře. Doporučujeme náročnějším klientům. Hotel není určen pro děti do 18 let.

1.

Alonakia

Alonakia je hotel s nádherným výhledem na moře v zálivu poblíž oblíbeného letoviska Agios Gordios. Nevelký hotel má rodinnou atmosféru a své služby nabízí se zaměřením na lidské vztahy a tradiční pohostinnost. Od zlaté písečné pláže Agios Gordios je vzdálen pouhých 350 m. Zelené pahorky lemují pobřeží této velmi hezké oblasti ostrova. Jsou zde výborné podmínky pro potápění, na své si přijdou i milovníci aquaparků, jeden z největších na Korfu je vzdálen pouhých 7 km od hotelu Alonakia. Pláže jsou s velmi jemným pískem, malé restaurace a bary jsou jen krůček od pláže.

2.

La Grotta Verde od 24 590 Kč se všemi poplatky

Na západní straně ostrova Korfu, s výhledem na sousední písečnou pláž • cca 19 km od letiště a hlavního města Kerkyra • přibližně 600 m od vesničky Agios Gordios

3.

Parametry

Typ letoviska Klidné
Aktivity v letovisku nevyplněno

Nejnovější hodnocení

Neznámý uživatel, 11. 2. 2020 Krásné místo Agios Gordis byli jsme tam naposledy v roce 2008. A ještě by jsme tam jeli znovu. Ale nikde žádná CK to nenabízí . Bydleli jsme v apartmánech nebo studiích a vyšlo to levněji.

Doporučuje

Skvělé!
--- • --- • ---
---