Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Riviera Barbati

Nově postavené apartmány leží na Korfu v zahradě ve vesničce Barbati, přímo u pláže mezi olivovníky, 20 km na východ od města Korfu a letiště.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Riviera Barbati, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha apartmánů Riviera Barbati

Nově postavené apartmány Riviera Barbati leží v zahradě, ve vesničce Barbati, přímo u pláže mezi olivovníky, 20 km na východ od města Korfu a letiště.

Ubytování

Studia a vily s balkonem nebo terasou mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), klimatizaci zdarma, plně vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí lednicí, SAT/TV, DVD, trezor zdarma. Možnost až dvou přístýlek. Za příplatek možnost pokojů se dvěmi ložnicemi.

Vybavení

Restaurace, bar, velký bazén, slunečníky a lehátka zdarma, dětský bazén, sluneční terasa, Wi-Fi.

Doporučení

Luxusní studia a apartmány Riviera Barbati se nachází na jednom z nejoblíbenějších míst ostrova, s majestátním pohořím Pantokrator za zády a zelenými olivovými háji, sbíhajícími se k bělostně oblázkovým plážím a smaragdově modrému moři.

Pláž u Riviera Barbati

Dlouhá oblázková pláž přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.