Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Dora I. - Aeolus

Sympatický dům Dora I. se nachází na ostrově Korfu v klidné části letoviska Kavos, zvané Agios Petros. Od rušného centra je vzdálený necelý 1 km, tudíž hluk restaurací, barů a supermarketů nenaruší váš klid. Hosté mohou přímo před domem využívat bazén se sluneční terasou. Součástí areálu je i gril, posezení v chládku pod střechou, venkovní TV kout a šipky. Neorganizovaná pláž je v pěší dostupnosti vzdálená cca 250 m. Doporučujeme však navštívit i organizovanou pláž před studii Sokratis, kterou najdete na začátku letoviska ve vzdálenosti asi 400 m.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Dora I. - Aeolus, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis domu Dora I.

Vše je shodné s popisem domu Dora I, jen CK řadí toto ubytování řadí jednou do letoviska Kavos a jednou do letoviska Agios Petros.

Kapacita Dora I.:

10 studií a 1 apartmán

Popis ubytování:

Sympatický dům Dora I. se nachází v klidné části letoviska Kavos, zvané Agios Petros. Od rušného centra je vzdálený necelý 1 km, tudíž hluk restaurací, barů a supermarketů nenaruší váš klid. Hosté mohou přímo před domem využívat bazén se sluneční terasou. Součástí areálu je i gril, posezení v chládku pod střechou, venkovní TV kout a šipky. Neorganizovaná pláž je v pěší dostupnosti vzdálená cca 250 m. Doporučujeme však navštívit i organizovanou pláž před studii Sokratis, kterou najdete na začátku letoviska ve vzdálenosti asi 400 m. Dům poskytuje ubytování ve 2-lůžkových studiích – v některých s možností 1 přistýlky a 4-lůžkovém apartmánu s oddělenou ložnicí. Každý z pokojů je vybaven jednoduchým dřevěným nábytkem, kuchyňkou (základní nádobí, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, lednička) a vlastním sociálním zařízením. Všechna studia mají balkon, kromě apartmánu, který má k dispozici terasu. Doporučujeme všem, kteří vyhledávají klidné prostředí.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.