Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stefania

Studia a apartmány Stefania se nacházejí v oblíbeném letovisku Acharavi, které leží uprostřed severního pobřeží ostrova ve vzdálenosti 37 km od města Korfu. Acharavi se pyšní širokou písčitou pláží s velmi čistým mořem. Celková délka pláže je přes 8 kilometrů a vzhledem ke své délce nabízí jak rušná místa, tak klidné až osamělé úseky. Romantická dovolená pro mladé a starší páry a ideálním pro rodiny s dětmi. Doporučuje se méně náročným klientům, kteří hledají klid a zároveň aktivní dovolenou. Polohu apartmánu ocení i ti, kteří si rádi vyrazí za noční zábavou do centra Acharavi nebo dávají přednost výletům do okolí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stefania, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Popis okolí studií a apartmánů Stefania

Studia a apartmány Stefania se nacházejí v oblíbeném letovisku Acharavi, které leží uprostřed severního pobřeží ostrova ve vzdálenosti 37 km od města Korfu. Nedaleko Acharavi se nachází i několik dalších známých letovisek - Roda, Sidari, Kassiopi, se kterými jej spojuje pravidelná autobusová doprava. Acharavi se pyšní širokou písčitou pláží s velmi čistým mořem. Celková délka pláže je přes 8 kilometrů a vzhledem ke své délce nabízí jak rušná místa, tak klidné až osamělé úseky. Pláž je s pozvolným vstupem do moře, vhodná je zejména pro malé děti. V Acharavi je velké množství restaurací, barů, diskoték, supermarketů a obchodů, a to jak na pobřeží, tak v centru letoviska. V oblasti je také řada bazénů se sladkou vodou, které jsou volně přístupné návštěvníkům. Acharavi se nachází na úpatí hory Pantokrator a okolní, mírně zvlněná krajina je vhodná jak pro cyklistické výlety podél pobřeží, tak pro pěší turistiku.

Poloha studií a apartmánů Stefania

Studia a apartmány Stefania se nacházejí asi 100 m od hezké písčité pláže s olázky s velmi pozvolným vstup do moře, pouze 150 metrů od promenádního a obchodního centra letoviska Acharavi. Nejbližší bazén je vzdálen  200 m. Asi 10-15 minut chůze od hotelu se nachází velký vodní zábavný areál Hydropolis s několika bazény, skluzavkami a řadou různých atrakcí a programů. Studia a apartmány Stefania jsou  37 km od centra hlavního města Kerkyry. Lletiště je vzdálené 38 km. 200 m od apartmánů je autobusová zastávka

Ubytování

Studia Stefania mají k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, sporákem a varnou konvicí. Součástí je koupelna s WC, televize a balkon nebo terasa. Klimatizace je za příplatek 5 EUR/den.

Apartmány Stefania mají dvě ložnice, celkem 4 lůžka s možností přistýlky. Klimatizace je za poplatek, u studia 5 EUR/den a u apartmánu 8 EUR/den. Zde je také k dispozici plně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, sporákem a troubou nebo mikrovlnkou a varnou konvicí. Součástí je koupelna s WC, televize a balkon nebo terasa. Obsazenost studií jsou min. 2 osoby a apartmánů min. 4 osoby.

Vybavení a služby

Prostorná studia a apartmány se nacházejí v udržované zahradě v patrovém domě v klidné oblasti Acharavi. V blízké okolí se nacházejí stravovací a další služby, jako je půjčovna kol, skútrů, aut a čtyřkolek. V zahradě apartmánů Stefania je možné parkovat.

Sport a zábava

Nedaleko studií Stefania je dlouhá písčitá pláž, plážové bary, půjčovny lehátek a slunečníků. Pestrá nabídka vodních sportů – loďky a šlapadla, windsurfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny nebo jízda na banánech. V blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, taverny, bary, kavárny, diskotéky, půjčovna kol a motorek. Další vyžití poskytuje velký vodní areál Hydropolis s několika bazény, skluzavkami a řadou různých atrakcí a programů.

Pláž

Studia a apartmány Stefania se nacházejí asi 100 m od hezké písčité pláže s olázky s velmi pozvolným vstup do moře. Celková délka pláže je přes 8 kilometrů a vzhledem ke své délce nabízí jak rušná místa, tak klidné až osamělé úseky. Pláž je s pozvolným vstupem do moře, vhodná je zejména pro malé děti. Lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů - loďky, šlapadla, šindsurfing, paragliding, jízda na banánech.

Stravování

dle CK, vlastní. Hosté mají k dispozici plně vybavený kuchyňský kout a další stravovací možnosti jsou v těsné blízkosti apartmánů. Nákupní možnosti potravin a dalšího zboží jsou v centru Acharavi.

Aktuální popis od CK

Cena zahrnujeCena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby českého delegáta, 7x ubytování, pojištění CK...

PopisRodinná studia a apartmány v příjemné klidné zahradě.PolohaStudia jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti....

PopisRodinná studia a apartmány v příjemné klidné zahradě.PolohaStudia jsou u krásné oblázkovo-písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, vhodné pro děti....

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.