Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Elena std & apt

Studia a apartmány Elena jsou velmi příjemný apartmánový komplex v jižní části ostrova, u překrásné písčité pláže, v klidném letovisku - vřele doporučujeme pro pohodovou a relaxační dovolenou. Poloha a vzdálenosti: cca 500 m od písčité pláže, cca 100 m zastávka busu, letiště vzdálené cca 31 km, supermarket 200 m; v klidném menším letovisku Agios Georgios na jihu ostrova Korfu, v dosahu překrásné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Elena std & apt, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií a apartmánů Elena

cca 500 m od písčité pláže, cca 100 m zastávka busu, letiště vzdálené cca 31 km, supermarket 200 m; v klidném menším letovisku Agios Georgios na jihu ostrova Korfu, v dosahu překrásné pláže.

Vybavení

hezká zahrada, bar, slunečníky a lehátka u bazénu, bazén s oddělenou dětskou sekcí, parkoviště.

Služby

klimatizace studia 5 EUR/den, apartmány 10 EUR/den (ceny jsou orientační).

Ubytování

příjemně a prakticky zařízená studia Elena a apartmány Elena s oddělenou ložnicí, s koupelnou a soc. zařízením, vybaveným kuchyňským koutem, balkonem/terasou.

Děti

dětská část bazénu.

Doporučení

Studia a apartmány Elena jsou velmi příjemný apartmánový komplex v jižní části ostrova, u překrásné písčité pláže, v klidném letovisku - vřele doporučujeme pro pohodovou a relaxační dovolenou.

Aktuální popis od CK

DestinaceŘeckoHotelStudia ElenaDoporučeníKvalitní ubytování s dobrými službami a klidnější polohou. V pěším dosahu se nachází dvě krásné pláže, taverny či...

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.