Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Thetis - aparthotel

Komplex moderních studií se nachází 5 min. chůze od pláže i centra letoviska Arillas. Aparthotel je umístěn v rozkvetlé zahradě s bazénem ve tvaru ostrova Korfu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Thetis - aparthotel, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha studií Thetis

Komplex moderních studií se nachází 5 min. chůze od pláže i centra letoviska. Aparthotel Thetis je umístěn v rozkvetlé zahradě s bazénem ve tvaru ostrova Korfu.

Stravování

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu(4 chody - předrkm, hlavní jídlo, salát a dezert nebo ovoce) v restauraci v aparthotelu.

Ubytování v aparthotelu Thetis

moderní a prostorná studia a apartmány Thetis jsou možná až pro 4 osoby. Studia mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout, TV/SAT, telefon, klimatizaci (5,- €/den). Apartmány mají dvě samostatné ložnice a oddělený kuchyňský kout, disponují vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, telefonem a klimatizaci (5,- €/den).

Vybavení a služby

hostům je v aparthotelu Thetis k dispozici recepce se vstupní halou, restaurace, bar, internetový koutek, bazén s poolbarem, lehátka a slunečníky (u bazénu zdarma).

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.