Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Golden Sands

Hotel Golden Sands postavený v tradičním stylu se nachází v jihovýchodní části malého letoviska Agios Georgios na Korfu, je situován v zahradě 50 m od moře a 200 m od písečné pláže. Nachází se v těsné blízkosti centra letoviska, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a obchůdky. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Kerkyra, vzdáleného 32 km.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Golden Sands, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Golden Sands

Hotel Golden Sands postavený v tradičním stylu se nachází v jihovýchodní části malého letoviska Agios Georgios, je situován v zahradě 50 m od moře a 200 m od písečné pláže. Nachází se v těsné blízkosti centra letoviska, kde jsou restaurace, taverny, kluby, bary, kavárny a obchůdky. Pravidelné autobusové spojení do hlavního města Kerkyra, vzdáleného 32 km.

Stravování

Polopenze. Rozšířená kontinentální snídaně formou bufetu, večeře formou menu.

Ubytování v Golden Sands

Pokoje s balkonem a vlastním sociální zařízením (sprcha/vana, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, TV, lednicí a klimatizací. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Součástí hotelu Golden Sands je vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar a snack bar, společenská místnost s TV, bazén a dětský bazén se sluneční terasou (lehátka a slunečníky zdarma), dětský koutek. Možnost pronájmu trezoru v recepci. V hotelu je možné si zahrát tenis, basketbal, biliár, další možnosti sportovního vyžití na pláži.

Pláž

Písečná pláž vzdálená 200 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení

Hotel Golden Sands je vhodný pro rodiny s dětmi i klienty všech věkových kategorií, kteří rádi tráví dovolenou v klidném prostředí.

Aktuální popis od CK

DestinaceVydejte se s námi do země, kterou si i olympští bohové vybrali za své sídlo, do země hrdinů starých antických bájí a mýtů, domova Platóna,...

DoporučeníMenší hotel s přátelskou atmosférou situovaný v jihozápadní části ostrova v blízkosti krásné písčité pláže.Poznámkamožnost zajištění dietní,...

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.